Příběh kávy Caffé New York

Caffé New York má více než osmdesátiletou tradici. Rodinná pražírna byla založena majitelem kavárny New York v lázeňském městě Montecatini Terme v Toskánsku. Na počátku 30. let pan Ugo Incerpi zakoupil stroj na pražení kávy, aby mohl nabízet vybrané klientele, která přišla na lázeňskou léčbu, výjimečný produkt.

Jeho káva byla tak dobrá, že se velmi rychle rozšířila její pověst a o víkendech přijížděli lidé až z nedaleké Florencie, aby si mohli lahodnou kávu Sor Ugo vychutnat. Od poloviny 30. let se na obalu kávy objevuje černá žena jako punc značky Caffè New York. V duchu rodinné tradice se logo tiskne na balení dodnes. V 50. a 60. letech se ujal podniku syn, pan Onori Oscar. Pražírna s kavárnou v té době zažila velký rozvoj a začala konkurovat velkým pražírnám po celém Toskánsku a Itálii.

Tradice a postupy se předávají dnes již na třetí generaci a původní rodinný přístup k přípravě kávy tak přetrvává v Caffé New York dodnes. Káva New York byla roku 2002 v Hamburku oceněna magazínem Gourmet jako vítěz testu o nejlepší kávu světa. Tato káva reprezentuje exkluzivní výběr nejlepších středoamerických káv s podílem nejdražší a vysoce ceněné kávy na světě – kávy Jamaica Blue Mountains.

Sortiment Caffé New York

Ať už si ze sortimentu Caffé New York vyberete některou z jednodruhových arabik, anebo kteroukoli z kávových směsí, vždy máte jistotu, že je tvořena pouze vybranými zrny kávy té nejlepší kvality. Většina kávových směsí Caffé New York navíc obsahuje podíl té nejcennější kávy Jamaica Blue Mountain. V nabídce jsou jednodruhové plantážní kávy z mnoha exotických destinací (Indie, Nicaragua, Etiopie, Guatemala, Kolumbie, Java, a další...). Za pozornost stojí také limitovaná edice mletých káv RARI, které se díky svému ručně zdobenému obalu perfektně hodí např. jako dárek.

Kávový ServisPro gastroprovozy

Exkluzivní kávové směsi

Dokonale vyvážené kávové směsi, které dokáží uspokojit i tu nejnáročnější klientelu. Všechny barové směsi Caffé New York jsou složeny výběrem těch nejlepších středoamerických káv. Směs 100% arabiky Extra a směs 80% arabiky / 20% robusty nesoucí název XXXX obsahují taktéž podíl nejdražší a vysoce ceněné kávy na světě – kávy Jamaica Blue Mountains. Veškeré kávové směsi máme v dostatečném množství skladem tak, abychom byli schopni okamžitě odbavovat objednávky našich klientů a partnerů.

Porcelán, cukry, příslušenství

Kvalita perfektní kávy vždy záleží na způsobu servírování. Pro bary, restaurace či kavárny máme samozřejmě připraven také kvalitní porcelán. Šálky na espresso a cappuccino Caffé New York jsou vyrobeny z vysoce kvalitního porcelánu. Svým tvarem zajistí perfektní udržení teploty, tak aby káva neztrácela svou chuť, vůni a cremu. K dispozici je samozřejmě také porcovaný bílý i třtinový cukr. Jednoduše veškeré vybavení, které budete ve vašem provozu potřebovat.

Marketingová podpora

Caffé New York bude ozdobou Vaší kavárny. O tom, že si dobře připravený šálek této exkluzivní kávy rychle najde své stálé zákazníky, vůbec nepochybujeme. Rozhodnete-li se, že místo všeobecně rozšířených mainstreamových značek zvolíte do své kavárny či restaurace právě Caffé New York, budeme se Vám snažit maximálně pomoci s oslovením nových klientů. Poskytneme Vám potřebné marketingové materiály pro podporu prodeje značky Caffé New York ve Vaší kavárně či restauraci. Pomůžeme Vám s on-line propagací, jak jen to bude z naší strany možné.

Fine Coffee - dodavatel italské kávy pro gastronomii a firmy

Caffé New York v České republice

Káva nás prostě baví, a tak jsme před časem začali hledat způsob, jak si připravit dokonalé espresso. Takové, na jaké jsme byli zvyklí z několika našich oblíbených kaváren. Postupně jsme objevovali kávové rituály, učili se kávu připravovat a čím dál víc propadali jejímu kouzlu. Ochutnávali jsme mnohé jednodruhové kávy i různé kávové směsi a postupem času jsme si začali kávu sami dovážet přímo z Itálie. Nejprve pouze pro nás, později našim přátelům i jejich známým... Dnes už se několik let věnujeme kávě naplno.

Jsme oficiálním distributorem kávy Caffé New York pro Českou republiku. Pod značkou firmy Fine Coffee se zabýváme dovozem a distribucí italské kávy. Provozujeme několik specializovaných e-shopů s kávou, zabýváme se maloobchodním i velkoobchodním prodejem kávy, kávovarů a příslušenství. Zaměřujeme se na kávu z tradičních italských pražíren, které svou kvalitou často vysoce převyšují běžné kávy klasických mainstreamových značek.

Doporučujeme Stránky, které byste neměli minout

E-shop italská káva - Zrnková a mletá káva, espresso kávovary, kávové kapsle, moka konvice, příslušenství

Italská káva

Kompletní kávový sortiment přehledně na jednom místě. Velký výběr kávy z italských pražíren, ze kterých si vybere běžný zákazník i opravdový kávový gurmán. Zrnková, mletá káva, jednodruhové plantážní kávy, kávové kapsle, pody, ale také kávovary, mlýnky na kávu, moka konvice, šálky, příslušenství a dárkové balení kávy - to vše tvoří širokou nabídku našeho e-shopu.

Kávové kapsle pro kávovary Nespresso, Lavazza Espresso point, Nescafé Dolce Gusto, Caffisimo a kávové E.S.E. pody

Kávové kapsle

Specializovaný e-shop s vybranou kávou v kapslích a podech. Široký sortiment kávových kapslí pro všechny rozšířené typy kávovarů na kapsle (Nespresso, Lavazza Espresso point, Caffitaly system, Tchibo Caffisimo, Nescafé Dolce Gusto, Lavazza Modo Mio) a kávových podů (E.S.E. standard). Jestliže si nejste jistí, jaké kapsle lze použít ve Vašem kávovaru, poradíme Vám s výběrem vhodných kapslí.

Kávové pody - Easy Serving Espresso

Kávové pody

Jsou papírové polštářky o průměru 44mm s porcovanou kávou pro přípravu espressa. Směs v podu je připravena z pražené, namleté kávy s přesně odměřenou gramáží. Množství kávy, stupeň mletí a komprese do podu je přesně definováno standardy, které zaručují použití podu v libovolném typu E.S.E. kávovaru. Díky speciální ochranné atmosféře, do níž jsou baleny, zaručují jednoduchou a efektivní přípravu espressa bez ztráty aroma.

New York Caffé ExtraOchutnejte Nejlepší kávu světa

Přemýšleli jste někdy, jak chutná nejlepší káva světa? Caffé New York Extra s 5% obsahem 100% arabiky Jamaica Blue Mountain se právě tímto oceněním, uděleným prestižním časopisem Gourmet, může pyšnit. Výjimečná a velmi povzbuzující směs, plná káva s velmi dokonalou cremou a středním obsahem kofeinu. Perfektní pro všechny milovníky sladších druhů káv s vyváženým a sametovým dozvukem.

Koupit on-line

Caffé New York ČR

Fine Coffee s.r.o.
Nad Zámkem 1072
674 01 Třebíč
Česká repbulika

Kontakt

tel.: +420 725 730 120
e-mail: info@finecoffee.cz
web: www.finecoffee.cz